ГлавнаяОбъявления в КиевеДомашние животныеТовары для животныхВетеринарные препаратыАкпин (термические полоски аналог полисана) 10 пол. в уп.

Акпин (термические полоски аналог полисана) 10 пол. в уп.

  • Фото: Акпин (термические полоски аналог полисана) 10 пол. в уп.

Препарат «АКПІН»

Для лікування ВАРРОАТОЗУ бджіл.

Загальні відомості: Препарат «Акпін» ― термічні акарицидні смужки для боротьби з варроатозом бджіл. Препарат випускають у формі термічних картонних смужок, розміром 20 х 60 мм, на які нанесено діючу речовину Акпін. Упаковка містить 10 смужок. Препарат зберігають у герметичній тарі в сухому темному прохолодному місці. Термін придатності ― 3 роки з дня виготовлення.

Використання: Бджолосім’ї обробляють препаратом «Акпін» 2-3 рази з інтервалом 24-48 годин, обробки проводять навесні, влітку та восени. Бджолосім'ї обробляють ввечері або рано вранці при температурі навколишнього повітря не нижче +12°С. Термічні смужки препарату «Акпін» застосовують для обробки бджолосімей навесні, після їх обльоту, в літньо-осінній період ― після відкачування товарного меду та після виходу молодих бджіл з розплоду і формування гнізд на зимівлю. Безрозплідні виводки та пакети бджіл можна обробляти протягом усього бджільницького сезону. Для отримання найбільшого лікувального ефекту бджолині сім'ї обробляють після видалення на них розплоду.

Застосування: Перед обробкою вулики герметизують, на дно вуликів поміщають сітчасті підрамники. Смужку препарату «Акпін» закріпляють на дріт довжиною 20 см та запалюють. Полум'я гасять і в тліючому вигляді вводять у вулик зверху гнізда між крайніми соторамками, розширюючи простір між ними до 3 см, або поміщають смужку на металеву сітку підрамника. Тліючу смужку також можна вводити у вулик через нижній льоток. У період згоряння препарату льотки у вулику закривають на 30 хвилин.

Дозування препарату: По дві смужки на бджолосім’ю у 16-20 рамковій вулику та одна ― на бджолосім’ю в 10-12 рамковій вулику. Обробки закінчують за місяць до початку головного медозбору.

Мед отриманий від бджолиних сімей, оброблених акпіном, використовують в їжу на загальних підставах.

Заходи безпеки: При роботі з акпіном дотримуються заходів обережності: працюють в халатах, гумових рукавичках та распіраторі. По закінченні роботи обличчя і руки миють теплою водою з милом.

Виробник: ДВП «СКІФ», м. Київ, Україна


← вернуться в Ветеринарные препараты в Киеве

special logo
Цена: 36 гривен
В других валютах
Город: Киев
Дата: Четверг, 08 Сентябрь 2016
Просмотров: 84 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: