Блок керування розпалом та горінням DMG 970-N Mod.1

  • Фото: Блок керування розпалом та горінням DMG 970-N Mod.1

Контроллер управления горением Honeywell Satronic DMG970 mod.01.

Топковий автомат DMG 970 контролює потужність газових пальників, а також комбінованих (газ/дизельне паливо). Топковий автомат перевірений і сертифікований згідно з відповідними європейськими стандартами. Можливе застосування на стаціонарних повітряних теплогенераторах відповідно до DIN 4794. За допомогою програми, що керується мікропроцесором, задається гранично стабільний час, незалежний від коливань напруги в мережі, температури навколишнього середовища і/або циклів включення. Вбудована інформаційна система сприяє не тільки безперервним спостереженням подій (особливо важливо для контролю фази запуску), але також інформує про причини можливого аварійного відключення. Причина несправності зберігається в пам'яті приладу і може бути відновлена навіть після відключення електроживлення.

Топковий автомат розрахований на максимальну безпеку в разі коливання напруги. Якщо напруга в мережі падає нижче допустимого рівня, робота припиняється і топковий автомат запобігає повторенню процедури запуску. Таким чином, безпека системи не піддається ризику при падінні напруги в мережі. Захист від низької напруги працює не тільки під час запуску, а постійно під час роботи пальника.

Honeywell гарантує найвищу стабільність розпалювання незалежно від коливань напруги, навколишньої температури та/або циклів включення. Вбудована інформаційна система не тільки забезпечує безперервний контроль реального стану пристрою (що особливо важливо для моніторингу фази запуску), але повідомляє про причини можливого автоматичного відключення. Автомат розпалювання забезпечує максимальну безпеку в разі коливання напруги електромережі. Якщо напруга живлення впаде нижче допустимого рівня, то операція переривається і автомат блокує повторну спробу запуску. Цей захист від падіння напруги діє не тільки під час запуску, а й постійно під час операцій.

Замена (аналог): DMG970-N mod.01


← вернуться в Газовые котлы в Киеве

special logo
Цена: 0 гривен
В других валютах
Honeywell Satronic DMG970 mod.01. все объявления (2)
Город: Киев
Дата: Воскресенье, 06 Май 2018
Просмотров: 105 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: