Хелп ошейник для собак и для котов.

  • Фото: Хелп ошейник для собак и для котов.

Описание
Опис:
Поліхлорвінілова стрічка з застібкою товщиною 2—3 мм, шириною 8—10 мм, довжиною (65±2) см від світло-сірого до темно-сірого кольору зі слабо вираженим специфічним запахом, властивим запашку і просочену діазиноном.

Склад:
1 г нашийника (стрічка з поліхлорвінілу) містить: діючу речовину діазинон — 0,05—0,07 г; запашок для косметичних виробів — 0,003 г.
Фармакологічна дія.

Препарат має виражену інсекто-акарицидну дію. Діазинон належить до групи фосфорорганічних сполук, ефірам тіофосфорної кислоти, легко проникає через кутикулу комах, які паразитують на тваринах, блокує ацетілхолінестеразну активність, що призводить до зупинки дихання паразита та його загибелі.

Діазінон відносять до групи малотоксичних препаратів для теплокровних тварин, в рекомендованій дозі і формі не має місцево-подразнюючої і сенсибілізуючої дії
Застосування.

Профілактика та лікування собак, уражених ектопаразитами:
— блохи (Ctenocephalides canis);
— волосоїди (Trichodectes canis);
— воші (Linognathus setosus);
— іксодові кліщі (Dermacentor marginatus, D. pictus, Rhipicephalus bursa, Ixodes ricinus).

Дозування:
Для великих собак рекомендується довжина нашийника — 65 см, для середніх собак — 45 см, для маленьких — 35 см. Залишки нашийника обрізати. Нашийник виймають з упаковки та одягають на шию тварини, фіксують таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався невеликий проміжок і закріплюють пряжкою. Нашийник повинен бути вільним на шиї і не стримувати росту тварини. Підігнаний належним чином нашийник у закріпленому стані повинен вільно рухатися. Постійне використання нашийника забезпечує захист тварини від бліх протягом 5 місяців, а проти кліщів — 3 місяці.

Протипоказання:
Не застосовувати вагітним і лактуючим тваринам, хворим і ослабленим тваринам і цуценятам віком до 2-х місяців (60 днів).

Не застосовувати тваринам з підвищеною індивідуальною чутливістю до складників препарату.

Застереження:
Упаковку з нашийником відкривати безпосередньо перед застосуванням. Маніпуляції з нашийником проводити у захисних гумових рукавичках, після маніпуляцій слід ретельно вимити руки теплою водою з милом; вимити та просушити гумові рукавички.

Уникати контакту маленьких дітей з тваринами, які мають нашийники.

Використаний нашийник та упаковку складають в поліетиленовий пакет та викидають в контейнер для сміття.

Форма випуску:
Нашийник, стрічка з поліхлорвінілу довжиною 65±2 см, упакований у споживчу тару по 1 одиниці в пакет з поліетиленової або полівінілхлоридної плівки.

Зберігання:
Зберігати в сухому темному приміщенні за температури від 10 до 25°С і при відносній вологості не вище 75 %, окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі і від корму для тварин, в недоступному для дітей місці.

Строк придатності — 2 роки.


← вернуться в Ошейники, поводки в Киеве

special logo
Цена: 25 гривен
В других валютах
Город: Киев
Дата: Воскресенье, 24 Апрель 2016
Просмотров: 93 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: