Фипронил -спрей 100мл-38грн; 250мл-75грн

  • Фото: Фипронил -спрей 100мл-38грн; 250мл-75грн

С помощью этого препарата можно быстро и надолго избавиться от блох, вшей, комаров, ушных (отодектозы) и иксодовых клещей у ваших любимцев. После обработки спре

100 мл препарату містить діючу речовину: фіпроніл — 0,28—0,3%.
«Фіпроніл-спрей» не є препаратом системної дії, накопичуясь в епідермісі та сальних залозах тварини, має контактну інсекто-акарицидну дію на ектопаразитів.
Застосування.

Препарат «фіпроніл-спрей» застосовують для лікування та профілактичного захисту домашніх котів та собак від бліх, вошей, комарів, вушних (отодектози) та іксодових кліщів. Обробку тварин проводять на відкритому просторі, або ж в приміщеннях, що добре вентилюються. Перед обробкою флакон ретельно взбовтують.

Для флаконів вмістом 100 мл — 1 натискання ричага пульвілізатора на 80—100 грам живої ваги тварини (10—14 натискань на 1 кг живої ваги).

Для флаконів вмістом 250 мл — 1 натискання ричага пульвілізатора на 250—350 грам живої ваги тварини (3—4 натискань на 1 кг живої ваги).

Однією рукою, інтенсивними натисканнями на ричаг пульвілізатора розпилюють препарат на відстані 10—20 см від шкіри, а іншою, підіймають шерсть тварини ведучи рукою проти напряму волосяного покрову, таким чином щоб препарат змочував не тільки шерсть а й шкіру. Після чого втерти препарат, щоб прискорити та поліпшити його проникнення до шкіри (рекомендується надіти гумові рукавиці).
Особливі заходи.

Уникати прямого потрапляння рідини в очі. Змочити препаратом тканину та обережно втерти препарат навкруги очей, вуха, підборіддя, складки шкіри та лапи.
Термін дії після обробки препаратом.

Від кліщів 1 раз в 30 днів, від блох 1 раз в 60—70 днів. При необхідності, можлива повторна обробка тварин. У довгошерсних тварин можливе збільшення дози препарату на 20—25%.
Протипоказання.

Забороняється купати тварину за 3 дні до, та 3 дні після обробки препаратом. Часте використання шампунів, після обробки препаратом, частково скорочує термін дії препарату. Не використовувати цуценятам та кошенятам молодшим 2‑тижневого віку.
Застереження.

При роботі з препаратом слід користуватися гумовими рукавицями. Заборонено під час роботи палити, пити та приймати їжу.
При потраплянні на шкіру і слизові оболонки слід змити водою. Не допускати злизування препарату твариною, після його нанесення протягом 5—10 хвилин.
Форма випуску.

Флакони з пульвілізатором по 250 та 100 мл.
Зберігання.

В сухому, темному місці, окремо від харчових продуктів, напоїв, в тому числі і від корму для тварин, при температурі від 10 до 25°С.

Строк придатності — 2 роки.


← вернуться в Ветеринарные препараты в Киеве

special logo
Цена: 38 гривен
В других валютах
Город: Киев
Дата: Среда, 09 Март 2016
Просмотров: 63 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: