Перметрин-тараканы, клопы, моль и др. насекомые

  • Фото: Перметрин-тараканы, клопы, моль и др. насекомые

Багатоцільовий продукт для дезінсекції в закритих приміщеннях. Боротьба з комахами здійснюється за допомогою інсектицидного диму, який безпосередньо впливає на комах, які знаходяться в приміщенні під час обробки.

Перметрин – це інсектицид широкого спектру дії, хімічний продукт, який застосовується для знищення ряду комах.
Перметрин належить до синтетичних інсектицидів, які, хоч і виробляються штучно, подібні до хімічних речовин із інсектицидними властивостями, що трапляються у природі та називаються піретроїдами. Особливо часто піретроїди зустрічаються у рослинах роду піретрум (Chrysanthemum). Перетроїди – одні із самих давніх відомих органічних інсектицидів. Їхня дія зумовлена швидкою паралізацією нервової системи комах, яка викликає у шкідників ефект «нокдауну».

При споживанні перметрин діє, як шлунковий токсин, або, при безпосередньому контакті із комахою, як контактна отрута. Знищує дорослих особин, яйця та личинок, також має незначні репелентні властивості. Інсектицидна дія цього продукту може не припинятись до 12 тижнів після застосування

Димогенератори ідеально підходять для боротьби із крилатими та безкрилими комахами. Можуть використовуватись для загальної дезінсекції складів та підтримання санітарії приміщень громадського призначення.

Також чудово підходять для використання в незручних та малодоступних місцях, де складно використовувати розпилювачі, наприклад, на горищі, у висотних спорудах та всередині механізмів.


Застосування:
У приватних будинках, складах і т.п., для підтримання санітарії в приміщеннях громадського призначення, всередині механізмів, приміщеннях для утримання дрібних тварин

Ціль:
Крилаті комахи, блохи, постільні кліщі, мурахи, амбарні комахи-шкідники, таргани

1 шашка 31 г – 4,2г діючої речовини

Крилаті комахи - До 1000м3
Блохи та клопи постільні - 250м3
Мурахи, амбарні шкідники та таргани - 62,5м3
ВИКОРИСТАННЯ

• Як найкраще ізолюйте приміщення. Закрийте вікна, перекрийте димоходи та витяжки.
• Звільніть приміщення, яке буде оброблятись, від людей, рослин та тварин, включаючи риб.
• Візьміть необхідну кількість димогенераторів. Відірвіть кріплення та зніміть кришку банки.
• Поставте димогенератор на вогнетривку поверхню. Якщо використовується декілька генераторів, розташуйте їх на відстані один від одного в приміщенні, яке буде оброблятись. Перш ніж запалювати перший, підготуйтесь. Підпаліть запал сірниками.
• Послідовно запалюйте димогенератори, починаючи із того, який розташований якнайдалі від виходу.
• Залишіть приміщення закритим не менше, ніж на 4 години. Після закінчення обробки відкрийте вікна та двері, щоб добре провітрити приміщення.
← вернуться в Средства от тараканов, насекомых в Киеве

special logo
Цена: 290 гривен
В других валютах
Город: Киев, Половецкая, 14
Дата: Четверг, 17 Май 2018
Просмотров: 235 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: