Спучений перліт М75

  • Фото: Спучений перліт м75

Спучений перліт це негорючий, паропроникний і екологічно чистий природний матеріал. Виготовляється з видобутого кар'єрним способом перлітового піску.
Під дією високих температур пов'язані гідративні включення розпушують породу, яка при цьому збільшує свій обсяг в рази і набуває пористої структури. Матеріал стає дуже легким - 1м3 перліту важить всього 60-100кг, в залежності від марки.
Завдяки своїм фізичним властивостям спучений перліт знайшов застосування в багатьох сферах економіки і домашнього господарства.
Найбільше його використовують в будівництві - як засипку для теплоізоляції стін, перекриття, даху, що підвищує їх коефіцієнт термічного опору, а отже утеплює Ваш будинок і надає додаткову звукоізоляцію. Такий спосіб утеплення дає можливість будинку "дихати" - пропускати надлишки водяної пари назовні. Перліт повністю екологічний і негорючий матеріал.
Також спучений перліт використовується як наповнювач для теплоізоляційних штукатурок, стяжок, розчинів кладок, шпаклівок. У агроіндустрії разом з вермикулітом виконує вологоутримувальну функцію і виступає як розпушувач грунту для його додаткового кондиціонування.
На основі перліту виготовляється фільтруючий порошок фільтроперліт для очищення суспензій при виробництві масла, цукрового сиропу, соків, пива та ін.
ТОВ "НВП" Укрвермікуліт "є виробником перліту різних марок і фракцій.
Наша високопродуктивна лінія для виготовлення спученого перліту і фільтроперліту, побудована на основі американської технології, в змозі забезпечити безперебійні поставки даного матеріалу замовникам.
Спучений перліт марки М75 для утеплення. Мішок 100л. Екологічно чистий і негорючий матеріал для засипки або задування в стінову конструкцію, утеплення перекриттів. Чудовий ізоляційної матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності. Перлітова засипка є паропроникною і не затримує вологу в стіновій конструкції.
Коефіцієнт теплопровідності при температурі 25 º С 0,039 Вт / мК
Масова частка вологи 0,1%
Щільність до 75 кг / м³
Середній розмір часток 1 мм


← вернуться в Теплоизоляция, утеплители в Киеве

special logo
Цена: 580 гривен
В других валютах
Укрвермикулит все объявления (45)
Город: Киев
Дата: Пятница, 11 Май 2018
Просмотров: 65 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: