Утеплення будинку. Задувка перлітом

  • Фото: Утеплення будинку. Задувка перлітом
  • Фото: Утеплення будинку. Задувка перлітом
  • Фото: Утеплення будинку. Задувка перлітом

Пісок перлітовий спучений – це найкращий матеріал для утеплення будинку. Завдяки низькому значенню коефіцієнта теплопровідності λ ( від 0,034 Вт/мК для перліту насипною вагою 50кг/м3) стало можливим при мінімальній товщині стіни досягти високого значення термічного опору огороджуючої конструкції. На основі спученого перліту виготовляють різноманітні теплоізоляційні вироби. Найбільшого поширення здобули теплоізоляційна штукатурка на основі перліту для утеплення фасаду та теплоізоляційна стяжка, яка застосовується в системі «теплої підлоги» або ж як самодостатній теплоізоляційний матеріал.
У багатьох будинків стіни вимурувані по принципу «колодязної кладки», де між внутрішнім та зовнішнім облицювальним цегляним шаром залишається повітряний проміжок в 5-10см. Найефективніше утеплити такий будинок способом задувки спученого перліту всередину стіни.
Спучений перліт повністю екологічний матеріал. Сировиною для його виробництва є перлітовий пісок – магматична гірська порода, яка під дією високих температур розпушується і набуває структури гранул схожих на перли.
Термін його ефективної експлуатації необмежений в часі.
В його складі відсутні будь-які хімічні в’яжучі.
Спучений перліт негорючий матеріал.
Шар спученого перліту товщиною 10см з коефіцієнтом теплопровідності λ=0,039 Вт/мК заміняє по своїм теплоізоляційним властивостям 1,5м стіни з цегляної кладки на цементно-піщаному розчині (ДБН В 2.6-31-2006).
Стіна залишається паропроникною, що дозволяє відводити надлишки вологи з приміщення через огороджуючу конструкцію.
Підвищується шумоізоляція будинку.
Процес задувки перліту в стіну не такий трудоміский та займає набагато менше часу ніж фасадні роботи. Задувку матеріалу виконуються за допомого спеціальної задувочної машини. При цьому матеріал подається в стіну під тиском повітря з компресора машини. Вартість таких робіт обійдеться значно дешевше, чим фасадне утеплення. Ціна на утеплення способом задувки перліту в стіни буде залежати від кількості матеріалу використаного при роботі. При товщині стінового проміжку в 5см, вартість матеріалу з роботою буде коштувати від 55грн/м2


← вернуться в Утепление помещений в Киеве

special logo
Цена: 1 100 гривен
В других валютах
Укрвермикулит все объявления (45)
Город: Киев
Дата: Среда, 02 Май 2018
Просмотров: 113 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: