ГлавнаяОбъявления в КиевеОборудованиеДеревообрабатывающее оборудованиеВисокоекономічні сушильні камери для сушки деревини GEFEST DKA+.

Високоекономічні сушильні камери для сушки деревини GEFEST DKA+.

  • Фото: Высокоэкономичные сушильные камеры для сушки дерева GEFEST DKA+

GEFEST DKA+ — серія сушильних камер з найнижчим споживанням енергії в процесі сушки деревини.
В даній комплектації встановлена система рекуперації теплової енергії GEFEST RHE.

Камери серії DKA+ відносяться до категорії енергоефективності «А+».

Мають короткі терміни окупності (PP) та високий відсоток прибутковості інвестиції (ROI) завдяки мінімальним витратам на дорогі енергоресурси.

Ідеально підходять для великих підприємств, які сушать великий обсяг пиломатеріалів – при великих обсягах роботи максимальна енергоефективність камер DKA+, при високій якості сушки деревини, дозволяє економити на енергоресурсах понад $200 000 на рік.

ВАЖЛИВО! В договорах ми вказуємо гарантований рівень споживання енергії!

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з прикладами правильної калькуляції ваших витрат на енергоресурси, в порівнянні з камерами GEFEST. Та навчитися рахувати прибуток, одержуваний при зниженні витрат на енергоресурси, навіть при найвищій якості отримуваної продукції.
Щоб детальніше знайомитися з інформацією або отримати технічну консультацію - Ви можете зателефонувати нам за вказаним в контактах телефоном.

З камерами та обладнанням ми надаємо технології сушки, здійснюємо повну технологічну підтримку наших клієнтів та навчаємо персонал роботі з камерами: Вам не доведеться втрачати гроші та вчитися на власних помилках – достатньо тільки дотримуватися наданих нами рекомендацій!

Індивідуальні проекти.

Замовити камеру можна за телефоном.← вернуться в Деревообрабатывающее оборудование в Киеве

Цена: 1 600 гривен
В других валютах
Город: Киев, пр.Перемоги, 67
Дата: Четверг, 16 Февраль 2017
Просмотров: 32 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


  Похожие объявления:

  Вы смотрели: