ГлавнаяОбъявления в КиевеОборудованиеДеревообрабатывающее оборудованиеВисокоекономічні сушильні камери для сушки деревини GEFEST DKA+.

Високоекономічні сушильні камери для сушки деревини GEFEST DKA+.

  • Фото: Высокоэкономичные сушильные камеры для сушки дерева GEFEST DKA+

GEFEST DKA+ — серія сушильних камер з найнижчим споживанням енергії в процесі сушки деревини.
Камери серії DKA+ випускаються в комплектації з системою рекуперації теплової енергії GEFEST RHE.

Камери серії DKA+ відносяться до категорії енергоефективності "А +" і мають короткі терміни окупності і високий відсоток прибутковості завдяки низькій витраті дорогих енергоресурсів .

Ідеально підходять для великих підприємств, які сушать великий обсяг пиломатеріалів – при великих обсягах роботи максимальна енергоефективність камер DKA+, при високій якості сушки деревини, дозволяє економити на енергоресурсах понад $200 000 на рік.

УВАГА! ВАЖЛИВО! В договорах ми вказуємо гарантований виробником рівень споживання енергії камерами GEFEST DKA+!

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з прикладами правильної калькуляції зменшення ваших витрат на енергоресурси з камерами GEFEST та навчитися рахувати прибуток в зменшенні витрат навіть при найвищій якості продукції. Щоб отримати детальнішу інформацію, або консультацію – Ви можете подзвонити за вказаними в контактах номерах нашому менеджеру, або консультанту.

З камерами та обладнанням ми надаємо технології сушки, здійснюємо повну технологічну підтримку наших клієнтів та навчаємо персонал клієнта роботі з камерами:
Вам не доведеться втрачати ваші гроші та вчитися на власних помилках – достатньо тільки дотримуватися наданих нами рекомендацій!

Індивідуальні проекти.

Замовити камеру можна за телефоном.← вернуться в Деревообрабатывающее оборудование в Киеве

Цена: 1 600 гривен
В других валютах
Город: Киев, пр.Победы, 67
Дата: Четверг, 15 Сентябрь 2016
Просмотров: 21 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


  Похожие объявления:

  Вы смотрели: